svetaines-medis   EN  RU  NEĮGALIESIEMS

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Lopšelio- darželio adresas:

I. Simonaitytės g. 26, Klaipėda 95135

El.paštas volungeleklaipeda@gmail.com

Mob. +370 682 07 907

Juridinio asmens kodas - 190427939

Lietuvos pasirengimas ekstremalioms situacijoms

72lt

1Online-logo 1

 

0 Vaiko labui LOGO jpg

 

22

 

AM logo geltonas 1

 

LOGO ZD SUP spalvotas GALUTINIS 2021

 

sveika mokykla logotipas RGB

 

 

Zipio draugai logo Lietuva

 

 

58711

 

Logotipas 

 

 

Paieška
Mus jau aplankė
Articles View Hits
1060011

2021 projektų įgyvendinimas

2021 m.

 Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pedagogų judrią veiklą skatinantis projektas 

„DARYK KAIP GALI, NAUDOK KĄ TURI“.

Projekto tikslas – lavinti vaikų judesius ir fizines ypatybes, ugdyti saugios ir sveikos gyvensenos bei kūrybiškumo kompetencijas. Projekte dalyvaujančios įstaigos pedagogas su vaikais žaidžia įvairius judriuosius žaidimus, linksmąsias estafetes, atlieka mankštą, naudodamas ne sportinį inventorių.

Mūsų Įstaigą projekte atstovavo vyresnių grupių vaikai (mokyt. Danutė Graželienė, Rūta Budinavičienė).

2021daryk4

***

  Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų projektas

MOČIUTĖS LINKSMIEJI ŽODELIAI"

Tikslas - ugdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kalbinius ir muzikinius gebėjimus, panaudojant lietuvių liaudies tautosakos elementus. Projektas vykdomas 2021-01-15 – 2021-03-26.

 Mūsų Įstaigą projekte atstovauja "Spinduliukų" gr. penkiamečiai Rebeka, Elzė, Vanesa, Stevija ir Šarūnas (vad. Rūta Budinavičienė) žaisdami lietuvių liaudies žaidinimus meškų tema.

2021mociute

***

Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, tėvų ir pedagogų sveikatinimo projektas  „SPORTUOK LINKSMAI“

Projekte dalyvaujančios įstaigos pedagogai ir tėvai su vaikais žaidžia įvairius judriuosius žaidimus, linksmąsias estafetes, atlieka mankštą, pasitelkdami savo fantaziją (sportuojant namuose įtraukdami ir savo augintinius). Kiekvienas projekte dalyvaujantis dalyvis fotografuoja geriausiai pavykusias veiklas ir siunčia organizatoriams. 

Mūsų Įstaigą atstovavo neformalaus (fizinio) ugdymo mokytoja Danutė Graželienė.

2021sportuok-linksmai

***

2021Stem-muz

  Dalyvaujame Buivydiškių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų nuotoliniame ugdymo projekte „STEAM atradimai muzikinėje veikloje".

 Projekto tikslas - skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus muzikuoti kasdieniais daiktais, kad vienu metu jie galėtų tapti dizaineriais, menininkais, garso režisieriais, muzikos inžinieriais ir kt.

Projekte dalyvavo vyresnių grupių vaikai, meninio ugdymo mokytoja Rūta Budinavičienė ir vaikų tėvai. Projekto metu filmuota ir fotografuota aktyvi vaikų muzikinė veikla tyrinėjant pianiną, jo vidų ir pan. (sukurtas projekto filmas „Kaip padarytas piannas?"). Taip pat vaikai namuose ieškojo skambančių daiktų, tėvai filmavo vaikų kūrybos bandymus, vaikai muzikos salėje išbandė savo pasidarytus barškučius ir kt. (sukurtas projekto filmas „Skambantys daiktai ir instrumentai"). Filmuota veikla dalintasi uždaroje Facebook grupėje tuo pačiu kaip projektas pavadinimu.

RUTA BUDINAVICIENE padėka STEAM

***

2021As-ir-sokis Dalyvaujame Kauno lopšelio-darželio „Žingsnelis" organizuotame respublikiniame ikimokyklinio ugdymo įstaigų meniniame-kūrybiniame projekte „Aš ir šokis".

 Projekto tikslas – supažindinti vaikus su įvairias šokių stiliais. Dalyvavo mūsų Įstaigos priešmokyklinė „Šiaudinukų" gr., mokytojos Rūta Budinavičienė, Vida Nausėdienė ir Viktorija Pužaitė.

I projekto etapas – „Susipažįstame su šokių stiliais".

II projekto etapas – meno dirbtuvės-piešinių paroda įstaigose „Mano svajonių šokis".

III projekto etape dalyviai turėjo organizuoti šokio dirbtuves ,,Kaip mokam, taip šokam". Jų metu reikėjo kurti savitą šokį arba pasirinkti vieną iš egzistuojančių šokių stilių. Mes pasirinkome savito šokio kūrybą ir jį įgyvendino Gustė, Germantas ir Mėta sukūrę šokį ant interaktyvių grindų „Dainuoju lietuje". Šokio filmas nusiųstas projekto organizatoriams.

***

2021 ansamb 9  Dalyvaujame Klaipėdos lopšelio-darželio „Pagrandukas" organizuotame respublikiniame muzikinio ugdymo projekte „Mano paukštelis pragydo".

Projekto tikslas - puoselėjant vaikų dainavimo tradicijas, populiarinti liaudies ir autorių sukurtas dainas apie paukščius. Dalyviai - „Spinduliukų" gr. mergaičių ansamblis, mokytoja Rūta Budinavičienė.

Projekto metu ansamblio mergaitės mokėsi lietuvių liaudies dainą  Prašom prašm paklausyti", groti įvairiais švilpukais ir molinukais. Nufilmuota daina nusiųsta projekto organizatoriams. 

***

2021sportKL

 

Mes įvykdėme dar vieną mūsų projektą, kurį organizavo Klaipėdos miesto ikimokyklinių įstaigų fizinio lav. būrelis - ,,Patyriminio ugdymo galimybės vaikų fizinėje veikloje'' (mokytoja Danutė Graželienė).

Projektas padėjo gerinti ugdymo kokybę. Gauta informacija ir sukaupta patirtis leis geriau organizuoti vaikų fizinį ugdymą, sportines veiklas.

Filmuotų veiklų įrašas

***

 

 

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.