svetaines-medis   EN  RU  NEĮGALIESIEMS

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Lopšelio- darželio adresas:

I. Simonaitytės g. 26, Klaipėda 95135

El.paštas volungeleklaipeda@gmail.com

Mob. 8 682 07 907

Juridinio asmens kodas - 190427939

Lietuvos pasirengimas ekstremalioms situacijoms

72lt

1Online-logo 1

Paieška
Mus jau aplankė
Articles View Hits
745212

2021 projektų įgyvendinimas

2021 m.

 Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pedagogų judrią veiklą skatinantis projektas 

„DARYK KAIP GALI, NAUDOK KĄ TURI“.

Projekto tikslas – lavinti vaikų judesius ir fizines ypatybes, ugdyti saugios ir sveikos gyvensenos bei kūrybiškumo kompetencijas. Projekte dalyvaujančios įstaigos pedagogas su vaikais žaidžia įvairius judriuosius žaidimus, linksmąsias estafetes, atlieka mankštą, naudodamas ne sportinį inventorių.

Mūsų Įstaigą projekte atstovavo vyresnių grupių vaikai (mokyt. Danutė Graželienė, Rūta Budinavičienė).

2021daryk4

***

  Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų projektas

MOČIUTĖS LINKSMIEJI ŽODELIAI"

Tikslas - ugdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kalbinius ir muzikinius gebėjimus, panaudojant lietuvių liaudies tautosakos elementus. Projektas vykdomas 2021-01-15 – 2021-03-26.

 Mūsų Įstaigą projekte atstovauja "Spinduliukų" gr. penkiamečiai Rebeka, Elzė, Vanesa, Stevija ir Šarūnas (vad. Rūta Budinavičienė) žaisdami lietuvių liaudies žaidinimus meškų tema.

2021mociute

***

Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, tėvų ir pedagogų sveikatinimo projektas  „SPORTUOK LINKSMAI“

Projekte dalyvaujančios įstaigos pedagogai ir tėvai su vaikais žaidžia įvairius judriuosius žaidimus, linksmąsias estafetes, atlieka mankštą, pasitelkdami savo fantaziją (sportuojant namuose įtraukdami ir savo augintinius). Kiekvienas projekte dalyvaujantis dalyvis fotografuoja geriausiai pavykusias veiklas ir siunčia organizatoriams. 

Mūsų Įstaigą atstovavo neformalaus (fizinio) ugdymo mokytoja Danutė Graželienė.

2021sportuok-linksmai

 

 

 

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.