svetaines-medis   EN  RU  NEĮGALIESIEMS

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Lopšelio- darželio adresas:

I. Simonaitytės g. 26, Klaipėda 95135

El.paštas volungeleklaipeda@gmail.com

Mob. +370 682 07 907

Juridinio asmens kodas - 190427939

Lietuvos pasirengimas ekstremalioms situacijoms

72lt

1Online-logo 1

 

0 Vaiko labui LOGO jpg

 

22

 

AM logo geltonas 1

 

LOGO ZD SUP spalvotas GALUTINIS 2021

 

sveika mokykla logotipas RGB

 

 

Zipio draugai logo Lietuva

 

 

58711

 

Logotipas 

 

 

Paieška
Mus jau aplankė
Articles View Hits
1060036

Sportinė veikla

2024 m.

Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų fizinį aktyvumą skatinantis renginys

„FUTBOLO ŽIEMOS FESTIVALIS 2024“
2024-01-24
Sausio 19 d. „Drevinukų“ ir „Šiaudinukų“ grupės vaikai dalyvavo renginyje „Futbolo žiemos festivalyje 2024“. Tikslas buvo populiarinti futbolą kaip sporto šaką. Susirinkę Klaipėdos Futbolo mokykloje draugiškai  varžėsi estafetėse su kitų darželių vaikais, žaidė smagius žaidimus, buvo apdovanoti taure ir įvairiais prizais. O, kiek daug emocijų, azarto ir neišdildomų įspūdžių!
Daugiau renginio akimirkų čia
 
ziemosfutbolas2024

 

2023 m.

LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS (2023-07-04)

Birželio 4 d. Klaipėdos lopšelio-darželio „Volungėlė“ „Tauškučių“ gr. ugdytiniai ir jų mokytojos dalyvavo respublikiniame festivalyje Palangoje „Lietuvos mažųjų žaidynės 2023“. Vaikai išbandė net 10 skirtingų sporto šakų, veiklų. Dėkojame festivalyje dalyvavusiems sportiškiems vaikučiams ir jų tėveliams!

Renginio, kuriame dalyvavo volungiukai,  nuotraukų albumas

2023zaidynes

Apie žaidynes:

Projekto tikslas - didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus. 

Projektą "Lietuvos mažųjų žaidynės" sudaro trys etapai:

  1. Virtualūs fizinio aktyvumo užsiėmimai
  2. Lietuvos mažųjų žaidynių festivaliai įstaigose
  3. Respublikiniai Lietuvos mažųjų žaidynių festivaliai.

2023 m. projektas pasiekė naują rekordą. Jame dalyvavo 450 ikimokyklinio ugdymo įstaigų iš 59 Lietuvos savivaldybių. Prie projekto veiklų prisijungė daugiau kaip 55000 vaikų. Įvyko 10 finalinių festivalių 7 Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Jonavoje ir Palangoje.

***

JUDUMO SAVAITĖ

Judėjimas – maloni ir džiugi veikla vaikams, stiprybės ir sveikatos šaltinis visiems.
Praėjusią savaitę Klaipėdos lopšelis-darželis „Volungėlė“ gyveno sportiniu ritmu, nes čia vyko įvairūs sportiniai renginiai, skirti Judumo savaitei, kuri minima daugelyje Europos šalių rugsėjo 18-22 dienomis. Šios savaitės renginių tikslas – paskatinti žmones kuo daugiau judėti.
Visą savaitę įstaigos kieme vyko judrios, aktyvios, sportinės veiklos – rytinė mankšta kieme, judrūs žaidimai aikštelėse, išvyka ant Simonaitytės kalno, paspirtukų diena. Šių užsiėmimų metu vaikams buvo sudarytos sąlygos įgyti įvairios fizinės veiklos patirties, mokytis įgūdžių ir elgesio komandoje taisyklių, draugiškų tarpusavio santykių.

 ***

NYKŠTUKŲ BĖGYNĖS

Gruodžio 8 d. vyko Tarptautinis projektas-iniciatyva ,,Nykštukų bėgynės 2023 m. Pagauk Kalėdas“. Pasipuošę nykštukų kepurėmis 4 grupės ,,Drevinukai", ,,Šiaudinukai", ,,Aitvariukai" ir ,,Spinduliukai" draugiškai su kaimynais iš ,,Papartėlio" ir ,, Rūtos" darželio bėgome aplink Žardininkų tvenkinį. Bendras vaikų skaičius apie 250.

2023nykstukai

***

PROJEKTAS „AKTYVUS, JUDRUS. SVEIKAS, AŠ ESU!” (2023-12-11)

Klaipėdos lopšelyje-darželyje vykdomas projektas „Aktyvus, judrus. Sveikas, aš esu!”. Projekto metu dalyviai pasirinko vieną sporto šaką. Grupė ,,Drevinukai“ išsirinko sportinius šokius, todėl Gruodžio 5 d. vaikai buvo pakviesti į sporto salę, kur jų laukė Klaipėdos šokių studijos ,,Forte“ šokių mokytojas Paulius Jonikas, kuris supažindino su sportiniais šokiais. Vaikai atliko apšilimą, mokėsi valso ir čia čia čia žingsnelių. Šokių pamokėlė suteikė ne tik naujų žinių, bet ir daug džiugių emocijų.
,,Drevinukai“ dėkoja mokytojui Pauliui už puikią šokių pamokėlę.

2022 m.

„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2022“ (2022 06 06)

Šauni, sportiška, azartiška „Volungėlės“ darželio komanda, kurią sudarė Kristijonas, Daniel, Lukas, Augustas ir mokytojos Vaiva ir Danutė, dalyvavo ikimokyklinių ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2022“ respublikiniame festivalyje Palangoje. Komanda grįžo su taure, medaliais ir puikia nuotaika. Ačiū tėčiams, mamoms, broliams už palaikymą sportinių estafečių metu. Ypač ačiū Nojui už darželio vėliavos saugojimą, mamai Raimondai už fotografo vaidmenį.

2022mazuju zaidynes
***
FUTBOLIUKAS 2022-2023   (2022-10-18)

LMFA vykdo tęstinį projektą ,,Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“,,Futboliukas 2022-23 m.“ ,,Drevinukų“ ir ,,Šiaudinukų“ grupės vaikai dalyvauja nuo 2022 metų spalio mėnesio. Atliekame įvairias užduotis ir mokomės žaisti Futboliuką 3 prieš 3. Visas vykdomas veiklas ir nuotraukas galima matyti puslapyje - http://www.asfuboliukas.lt (puslapis prieinamas tik per kompiuterį ) ir įstaigos facebook puslapyje.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

2021 m. 

spor4   

    LMFA PROJEKTAS ,,FUTBOLIUKAS’’

,,Futboliuko“ nuotykiai vasario mėnesį

Tapu, tapu ir žiema jau beveik prabėgo nepastebimai. Ei, „Futboliuko“ draugai, ar Jūs pasiruošę išvyti žiemą iš kiemo? Ar vis tik žiema jums patinka? Patinka, bet ,,Futboliuko’’mes nepamiršome. Atlikom visas užduotėles.

1. užduotis. Pats laikas spręsti „Futboliuko“ užduočių knygutes.

2. užduotis. Mokėmės kamuolį  pataikyti į tikslą!

Kaip sekėsi? pažiūrėkite:

2021futboliukas2

***

RESPUBLIKINIS PROJEKTAS „SVEIKATA VISUS METUS 2021“

Projektas tęsis visus metus. Projekto organizatoriai pakvietė leistis į sveikatos  užduočių kelionę. Kiekvieną mėnesį tinklalapyje www.ssus.lt. skelbiamas  naujas iššūkis, nauja užduotis. Įgyvendintus iššūkius projekto dalyviai fiksuoja ir siunčia organizatoriams.
Klaipėdos lopšelio-darželio  ,,Volungėlės“ komanda dalinasi vasario mėnesio temos ,,Šiandien esu labai turtingas, nes esu sveikas“nuotraukomis.
2021svaikata2

***

Sveikatiadapaveiksliukas

PROJEKTAS „SVEIKATIADA“

   2021-02-03

   Informuojame, kad 2021 metais Įstaigoje vykdomas projektas „Sveikatiada“

   Informacija tėvams Plačiau 

  

 

 ***

lietuvosmazujuzaidynes

   PROJEKTAS „LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2021“

   2021-02-03

   Informuojame, kad šių metų vasario 1 - birželio 30 d. Įstaigoje vykdomas projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“

   Informacija tėvams  Plačiau 

(Paskutinį kartą puslapis atnaujintas 2022-11-17)


Mūsų SPORTINĖS VEIKLOS archyvai

 

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.