svetaines-medis   EN  RU  NEĮGALIESIEMS

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Lopšelio- darželio adresas:

I. Simonaitytės gatvė 26, Klaipėda 95135

El.paštas:

info@volungele.lt

Tel./faksas (8-46) 322316

Juridinio asmens kodas - 190427939

Mus jau aplankė
Articles View Hits
589793
Paieška

KLAIPĖDOS LOPŠELIS-DARŽELIS „VOLUNGĖLĖ“

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. I. Simonaitytės 26,  LT-95135 Klaipėda

Tel. (8 46) 32 23 16, el. paštas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190427939

Grupių darbo laikas:

      • lopšelio (1,5-3 m.) grupės dirba nuo 7.30 val. iki 18.00 val. (10,5 val. režimu)
      • darželio (3-6/7 m.) grupės dirba nuo 7.30 val. iki 18.00 val. (10,5 val. režimu)

APIE MUS:

Klaipėdos lopšelis-darželis „Volungėlė"

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.volungele.lt/index.php/home#sigFreeId47464c4fb1

Klaipėdos lopšelis-darželis „Volungėlė“ įsikūręs priešais Šv. Juozapo bažnyčią, I.Simonaitytės gatvėje. Šalia mūsų įstaigos yra I.Simonaitytės kalva ir parkelis, visai netoli - tvenkinys, Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija (kurios patalpose įsikūrė papildomo ugdymo klubai: ,,Aušros“ teatras, Grafičių klubas, jaunimo centras „Atviros erdvės“ ir kt.), ,,Smeltės“, ,,Versmės“, P.Mašioto progimnazijos, ,,Aukuro“ gimnazija, vaikų globos namai ,,Smiltelė“, rusų cerkvė.

 


Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Volungėlė“

yra pasirengęs tapti jūsų vaiko gyvenimo ir ugdymo dalimi.

 

 

KUO MŪSŲ LOPŠELIS-DARŽELIS ,,VOLUNGĖLĖ“ IŠSISKIRIA IŠ KITŲ?
KODĖL SIŪLOME PASIRINKTI MUS?
 
Todėl, kad mes įsipareigojame Jūsų vaiko ugdymui, priežiūrai ir gerovei. Todėl, kad ugdymas(sis) Klaipėdos lopšelyje-darželyje ,,Volungėlė“ – tai gera ugdymo(si) pradžia ir laiminga vaikystė.
 
Todėl, kad lopšelyje-darželyje dirba labai motyvuotas, entuziastingas, rūpestingas personalas tam, kad padėtų jūsų vaikui žengti pirmuosius žingsnius į pažinimo ir žinių pasaulį, kad mažylis taptų pasitikintis, kompetentingas ir sėkmingai besiugdantis, kad būtų laimingas, linksmas ir jaustų namų jaukumą.
 
Todėl, kad mūsų aukštos kvalifikacijos pedagogai vadovaujasi tyrimais pagrįstomis ugdymo strategijomis, geba užtikrinti sėkmingą  vaikų ugdymą(si).
Klaipėdos lopšelyje-darželyje ,,Volungėlė“ dirba kvalifikuoti pedagogai, kurie turi vyr. auklėtojo, auklėtojo metodininko, eksperto kategorijas. Mūsų įstaigos bendruomenė bendradarbiauja su Klaipėdos Universiteto, Klaipėdos kolegijos dėstytojais, šių aukštojo mokslo institucijų  studentai pas mus atlieka praktiką.
 
Todėl, kad kompetentingas specialistas vaikus moko taisyklingos kalbos, atliekama būtina vaiko kalbos logopedinė korekcija.
 
Todėl, kad mes siekiame sukurti saugią, laimingą ir meile vaikams pripildytą edukacinę aplinką, kurioje kiekvienas individualus vaikas galėtų tobulėti ir įgyti pasitikėjimą savimi.
 
Todėl, kad mes esame sukūrę aplinką, kuri: 
· išlaisvina mąstymą ir veiksmus;
· skatina vaiką domėtis aplinka; 
· siekia patenkinti individualius poreikius, ugdo vaiko kalbą, pažinimo ir suvokimo gebėjimus, ankstyvojo skaitymo gebėjimus;  
· skatina savigarbą ir pasitikėjimą; 
· skatina vaikus prisiimti atsakomybę už save; 
· skatina gerbti ir rūpintis kitais.
Jūsų vaikai bus skatinami klausinėti, spręsti problemas, būti kūrybingais.
 
Todėl, kad mūsų pedagogų komanda yra sukūrusi puikią ir rūpestingą vaikų individualių talentų ugdymo aplinką.

 

 

 

Mūsų tikslas - padėti vaikui ugdytis tokiu tempu, kuris atitinka jo amžių, suteikiant džiugios, įdomios ir naudingos patirties.
 
Pagrindinis mūsų lopšelio-darželio ,,Volungėlė“ ugdymo programos tikslas atsižvelgiant į pažangiausias mokslo ir visuomenės raidos tendencijas, kurti sąlygas padedančias vaikui tenkinti prigimtinius, kultūros, taip pat ir etninės, socialinius, pažintinius poreikius. Tai yra teikti geriausią ugdymą, orientuotą į vaikų intelektinę, socialinę ateitį, kuri lems visą likusį jų gyvenimą kaip pasaulio lyderių rytojų!

 

 

Mūsų lopšelyje-darželyje ,,Volungėlė“ ugdomi vaikai nuo 1 metų iki 5(6) metų vadovaujantis individualia įstaigos ikimokyklinio ugdymo(si) programa ,,Pažinti save, pažinti tave“ ir nuo 6 metų iki 7 metų vadovaujantis respublikine priešmokyklinio ugdymo(si) programa.
Komunikavimo (kalbos meno), sveikatos saugojimo, socialinę, pažinimo, meninę kompetencijas ugdo grupės pedagogai. Specialistai moko taisyklingos kalbos, etnokultūros menų (veiklos su moliu, šiaudu, žolynais ir kt.) sportinių šokių, kūno tobulinimo, vizualiųjų menų ir muzikos.
 
Lopšelio-darželio ,,Volungėlė” ugdymo(si) programos ,,Pažinti save, pažinti tave“  turinio pagrindą sudaro humanistinė filosofija, kuri pabrėžia vaiko sveikatos puoselėjimo, saviraiškos ir savirealizacijos galimybių svarbą ugdymo(si) procese.
Lopšelio-darželio ,,Volungėlė“ ikimokyklinio ugdymo(si) programa parengta vadovaujantis Švietimo ir mokslo ministro patvirtintu 2005 m. balandžio 18 d. įsakymu Nr.ISAK-627 ,,Ikimokyklinio ugdymo programų kriterijų aprašu bei pagrindiniais teisiniais dokumentais, reglamentuojančiais ikimokyklinio ugdymo(si) veiklą – LR Švietimo įstatymas, Vaiko teisių konvencija, Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja; LR vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymas ir kt.
 
Mes siekiame teikti ir plėtoti ugdymo programą, kuri:
padeda vaikams tapti ne mėgdžiotojais, o kūrėjais, laisvais mąstytojais;
skatina pasirinkti ir priimti sprendimus;
skatina vaikus padėti vieni kitiems;
apima planuojamą ir vaiko savaiminę veiklą;
užtikrina holistinį vaiko ugdymąsi;
padeda vaikui pasiekti mokyklinę brandą.

 

 

Vaikų ugdymas(is) sustiprinamas ir išplėtojamas edukacinių išvykų ir ekskursijų, atvykstančių į lopšelį-darželį meninių kolektyvų pasirodymais, susitikimų su socialiniais partneriais metu.
 
Mes siūlome programą visoms amžiaus grupėms. Mūsų lopšelio-darželio ugdymo programoje sustiprintas dėmesys vaikų gerovei, emocinei brandai, kalbos raidai, mąstymo įgūdžiams, kūrybiniams gebėjimams ir socialiniams bei fiziniams gebėjimams. Skatinamos vaikų iniciatyvos ir atsakomybė ir gebėjimas analizuoti, kelti klausimus, priimti sprendimus ir spręsti problemas.  Jie pratinasi būti draugiškais, dalintis ir bendradarbiauti su kitais.  Jie turi galimybę veikti su pasitikėjimu ir jaustis nepriklausomais.

 

 

Mes siekiame skatinti vaikų ir šeimų darną: 
Teikti paramą ir patarimus. 
Tobulinti bendradarbiavimo sistemą. 
Kurti šiltą ir draugišką lopšelį-darželį. 
Reikšti pagarbą vieni kitiems. 
Stengtis suprasti vieni kitus. 
Būti kantriems ir pakantiems vieni kitiems.
 
Norėdami suteikti žinių Jums apie vaikų ugdymą ir gyvenimą mes siūlome:
•         Tėvų ir vaikų vertinimus/pedagogų susirinkimus.
•         Dienos veiklos ataskaitas.
•         Mūsų įstaigos interneto svetainės informaciją.
•         Tėvų pasitarimus ir seminarus, kuriuose dalyvauja kvalifikuoti specialistai.
•         Tėvai ir mūsų bendruomenė kartą per mėnesį susirenka kartu ir pasidalina sėkme, aptaria suteikiamų bei užtikrinamų galimybių vaikams kokybę.

 

  

Mūsų filosofija – mokymasis ir džiaugsmas kartu.
 
•       Mūsų vaikai gyvena džiugų, įdomų gyvenimą ištisą dieną, bendrauja su bendraamžiais, pedagogais ir kitais darbuotojais.
•       Vaikščiodami po mūsų aplinką jūs galite išgirsti diskutuojančius vaikus ir pedagogus, ieškančius atsakymų į įvairius klausimus.
•       Jūs galite pamatyti dažais tapančius mažuosius dailininkus, mikroskopu tyrinėjančius būsimus mokslininkus, pastatus projektuojančius potencialius inžinierius, kalbos meno besimokančius būsimuosius politikus, prezidentus, išraiškos meno pradmenis perimančius būsimuosius aktorius, jaunuosius muzikantus, būsimuosius sportininkus.
 
Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų įstaigoje arba su ja susipažinti virtualiai, keliaujant mūsų svetainės www.volungele.lt puslapiais.

 

 

(Paskutinį kartą svetainės puslapis atnaujintas 2017-03-20)

 

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.